Kurs pierwszej pomocy dla marynarskich mam - relacja.

Kurs pierwszej pomocy dla marynarskich mam - relacja.

 

 

Udało się. Dokładnie 10 czerwca w niedzielę – odbył się kurs pierwszej pomocy dla marynarskich mam. Oczywiście o pierwszej pomocy można by mówić przez wiele takich spotkań. Dla nas to dopiero początek.

Marynarze pierwszą pomoc mają w jednym palcu, to temat dla nich obowiązkowy. Kobiety, które zostają na lądzie, nie zawsze wiedzą i nie zawsze miały okazję, taką pierwszą pomoc przetrenować. Tym bardziej cieszymy się, że Wam się podobało.

Profesjonalne, a zarazem luźne podejście do tematu ze strony stowarzyszenia KrewAktywni, stworzyło miłą atmosferę w niedzielne południe. Zachęcamy do korzystania z pełnych kursów Stowarzyszenia KrewAktywni – tutaj, które są bezpłatne. Mogą dać naprawdę wiele i wzmocnić pewność siebie, gdy kobieta zostaje sama na pokładzie – zwanym domem.

Każde takie spotkanie, szczególnie te w kameralnych gronie, powoduje, że integracja środowiska marynarskiego staje się faktem. Cieszymy się, że możemy w tym uczestniczyć. To naprawdę ważne znaleźć wsparcie i zrozumienie wśród ludzi, którzy rozumieją taki tryb życia.

Dziękujemy również Annie Bulczak, właścicielce szkoły rodzenia – Zaufaj położnej, która była naszym partnerem i przekazała nam pakiety startowe pełne niespodzianek dla mam.


Zobaczcie jak było a my oczywiście widzimy się ponowie z tym wydarzeniem po wakacjach . Śledźcie stronę i kanały społecznościowe Fundacji Podziana Marynarza, aby być na bieżąco.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *