Zespół

Katarzyna Wajs
Prezes Zarządu

Katarzyna Wajs

Autorka bloga Żona Marynarza oraz organizatorka ogólnopolskich Spotkań dla kobiet Marynarzy. Absolwentka wydziału dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Gdańsku oraz wydziału Zarządzania na Akademii Morskiej w Gdyni. Doświadczenie zdobywała w różnych obszarach zawodowych przez ostatnie 14 lat pracy. Prywatnie mama dwójki dzieci oraz żona marynarza. Wolontariuszka w Fundacji i Prezes Zarządu.
Dorota Gołyszna-Troka
Członek Zarządu

Dorota Gołyszna-Troka

Absolwentka wydziału Socjologii w Toruniu. Doświadczenie zdobywała w różnych obszarach zawodowych. Zaangażowana w działania różnych fundacji na rzecz dzieci ciężko chorych i niepełnosprawnych. Prywatnie mama jednego dziecka oraz żona marynarza. Wolontariuszka w Fundacji i Członek Zarządu.
Magda Czapiewska
Członek Zarządu

Magda Czapiewska

Absolwentka wydziału Nawigacji na Akademii Morskiej. Doświadczenie zdobywała w Urzędzie Morskim oraz Kapitanacie Portu. Aktywna działaczka wielu różnych akcji społecznych w Trójmieście. Prywatnie mama dwójki dzieci i żona marynarza. Wolontariuszka w Fundacji i Członek Zarządu.
Ania Urbaniak
Wolontariusz

Ania Urbaniak

Absolwentka wydziału Nawigacyjnego i Administracyjnego Akademii Morskiej w Gdyni. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Grupie Lotos S.A. w dziale zajmującym się paliwami żeglugowymi. Zaangażowana w różne aktywności społeczne dotyczące dzieci niepełnosprawnych. Prywatnie mama Mateusza i żona marynarza.

O nas i naszej fundacji

Fundacja Rodzina Marynarza, to wyjątkowe miejsce, które tworzą żony partnerki marynarzy oraz ludzie związani z rodzinami marynarskimi . To wsparcie, rozwój w każdej dziedzinie tego typu modelu rodziny.

Drzwi fundacji otwarte są dla wszystkich, którzy chcą się zaangażować w działalność fundacji i jak oczywiście tych, którzy chcą skorzystać z jej działania.